Meist

IMG_20210806_164527

Meie lugu

Reibeni Teenused OÜ on 2020. aastal asutatud kodumaine ettevõte, mille peakontor asub kaunis Tartus. Oleme pühendunud mitmekülgsete ehitusteenuste pakkumisele, kattes kogu spektri palk- ja elementmajade püstitamisest kuni kvaliteetsete “võtmed kätte” lahendusteni.

Ehituskogemus: Meie meeskond koosneb professionaalidest, kellel on mitmekesine ehitusalane kogemus. Enne Reibeni Teenused OÜ asutamist on meie töötajad teostanud erinevaid ehitustöid ja omandanud hindamatuid teadmisi Soomes, Rootsis ja Norras. See rahvusvaheline kogemus tagab meile ainulaadse võimekuse tuua Eesti turule parimad praktikad ja tipptasemel lahendused.

Teenusevalik: Pakume mitte ainult majade ehitust, vaid ka laiemat teenuste spektrit vastavalt klientide vajadustele. See hõlmab terrasside ehitust, kivikatuste paigaldamist ning erinevaid sisetöid, sealhulgas laede, seinte ja põrandate renoveerimist.

Kogukondlik Haare: Asudes Tartus, oleme uhked, et saame oma teenuseid pakkuda peamiselt Lõuna-Eestis. Oleme osa kohalikust kogukonnast ja panustame piirkonna arengusse, olles valmis looma kauneid ja vastupidavaid kodusid.

Visioon: Reibeni Teenused OÜ on rohkem kui lihtsalt ehitusettevõte. Oleme loojad, kes muudavad unistused reaalsuseks. Meie visioon on ehitada mitte ainult maju, vaid ka kodusid, kus inimesed tunnevad end õnnelikult ja mugavalt.

Liitu meiega teekonnal kodu loomiseks! Ootame võimalust teiega koostööd teha, olgu siis kodu ehitamise, renoveerimise või muude ehitustööde osas. Võtke meiega ühendust ja laseme koos teil alustada teekonda imelise kodu suunas!

Reibeni Teenused OÜ – Kus ehitus saab uue tähenduse ja kodu muutub tõeliseks loominguks!

Ehitame mitte ainult maju, vaid loome kodud.

Helistage meile ja laske meil muuta teie kodu unistuste paigaks!